Biorichi 110 bitkili kroyter yağı

110 bitkinin gücü! Aloe Vera özü, avokado yağı, jojoba yağı, E vitamini, F vitamini… 110 ayrı bitkinin yaşam gücünü içinde barındıran hoş kokulu masaj ve bakım yağı!

biorichi kroyter bitki yağı

Biorichi 110 bitkili kroyter yağı Cildinizi nemlendirir, cildinize esneklik verir.İyileştirici etkileriyle mucizevî bir yağ! Krauteröl Yağı, sadece cildinize bakım yapmakla kalmaz sağlık problemi yaşadığınız birçok konuda iyileştirici etki gösterir. Cildinize bakım yapmak için bütün vücudunuza masaj yapın.

Ter kokusunu gidermek için sabah ve akşam banyodan sonra 2-4 damla yağı göğsünüze, boynunuza, ensenize, sırtınıza, kollarınıza, ayaklarınıza ve tabanlarınıza ovarak yedirin. Yorgunluğu ve baş ağrısını gidermek için alnınıza, şakaklarınıza, kafa derinize ve ensenize damlatacağınız 2-4 damla yağı ovuşturarak yedirin. Biorichi 110 bitkili kroyter yağı ile diş ve ağız boşluğu bakımınızda suya birkaç damla yağ damlatıp gargara yapın ya da birkaç damla yağ damlattığınız pamukla dişetlerinizi ovun.

Burun tıkanıklıklarını açmak için, 2-4 damla yağı sıcak suya damlatın, oluşan su buharını içinize çekin. Öksürüğü gidermek için, göğsünüze sürüp, üzerini sıcak bir havlu ile kapatın. Kas sıkışmalarında, bel fıtığında sorunlu bölgeye masaj yapın. Mekânların güzel kokması için, bir kap içindeki suya birkaç damla damlatın

WhatsApp Bilgi Hattı